فدولا

شرایط و قوانین
فروشگاه اینترنتی فدولا تابع قوانین تجارت الکترونیک می باشد و کاربران نیز می بایست شرایط و قوانین را مطالعه کرده و آگاهی لازم را از کلیه فرآیندها اعم از خرید،ارسال کالا، گارانتی، پرداخت وجه و ... پیدا کنند، لذا ثبت سفارش به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فدولا از طرف کاربر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه اینترنتی فدولا از کلیه اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کرده و نهایت تلاش خود را با بهره گیری از تکنولوژی لازم و کادر مجرب در این امر به کار می بندد.

جهت آگاهی از شرایط عضویت اینجا را کلیک کنید.


ثبت و ارسال سفارش
فدولا همواره می کوشد تا بهترین شرایط را جهت تحویل مطمئن و سریع برای کاربران خود فراهم آورد.

1) سفارشات مشتریان تکی داخل شهر اصفهان با پیک و سایر شهرها با پست پیشتاز به مبلغ 15 هزارتومان می باشد.

2) سفارشات همکاران (عمده و سازمانی) در شهر اصفهان با پیک و هزینه ی ارسال زیر 2 میلیون تومان و سایر شهرها زیر 4 میلیون تومان 25 هزارتومان می باشد. لازم بذکر است ارسال مرسولات سنگین (بیشتر از 5 کیلوگرم) و زیر 10 قلم کالا به عهده ی مشتری می باشد.

3) امکان ارسال سفارشات از طریق شرکت تیپاکس و ماهکس وجود دارد که هزینه ی ارسال آن به عهده ی مشتری می باشد.

4) کلیه خریدها هر روز از ساعت 9 الی 11 صبح جمع آوری و ارسال می گردند چنانچه خرید پس از ساعت 11 انجام گیرد ارسال آن به روز بعد موکول می گردد.

5) ارسال سفارشات داخل شهر اصفهان از طریق پیک و به صورت ارسال سوپر جت می باشد. در ارسال به روش سوپرجت سفارشات ثبت شده در ساعات کاری (9:30 الی 17:30) به مشتریان عزیز در شهر اصفهان تحویل داده خواهد شد.شرایط گارانتی
در هنگام انتخاب و خرید کالا در قسمت خصوصیات بند گارانتی وجود دارد. در این قسمت مدت زمان گارانتی هر کالا از زمان خرید و شرکت گارانتی کننده آن قید شده است . لازم به ذکر است محصولاتی که این بند را ندارند و یا در این قسمت 72 ساعت مهلت تست عنوان شده است شامل گارانتی نمی باشند. کلیه گارانتی ها به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.


" قبلا به علاقه مندی ها اضافه شده است